Zasady wznawiana studiów dla osób, które do 2004 r. studiowały na Wydziale Teologicznym UAM lub studiowały na Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu

• Osoba przechodzi procedurę rekrutacji w trybie przewidzianym Uchwałą Rekrutacyjną na I rok studiów, obowiązująca na UAM w danym roku akademickim.
  • W przypadku pozytywnego wyniku postępowania rekrutacyjnego dziekan, określa rok, na który student może zostać przyjęty oraz  listę przedmiotów do zaliczenia wynikających z różnic programowych.
  • Po uzupełnieniu różnic programowych i przygotowaniu pracy dyplomowej student zdaje egzamin magisterski (ex universa theologia i obrona pracy) nawet w przypadku, gdyby już zdawał egzamin ex universa na zakończenie studiów (np. na PWT w Poznaniu).

a) Osoba przechodzi procedurę rekrutacji w trybie przewidzianym Uchwałą Rekrutacyjną na I rok studiów, obowiązująca na UAM w danym roku akademickim.

b) W przypadku pozytywnego wyniku postępowania rekrutacyjnego, Dziekan w drodze decyzji określa listę przedmiotów do zaliczenia wynikających z różnić programowych i rok, na który student może zostać przeniesiony.

c) Po uzupełnieniu różnic programowych i przygotowaniu pracy dyplomowej student zdaje egzamin magisterski (ex universa theologia i obronę pracy) nawet w wypadku gdyby już zdawał egzamin ex universa na zakończenie studiów na PWT.

Dodatkowo, wraz z dokumentami w ramach rekrutacji na rok 1, należy złożyć:

a) podanie do Dziekana Wydziału Teologicznego o uznanie zaliczonych przedmiotów i wpisanie na właściwy rok studiów.

b) dokumentację zawierającą wykaz zaliczonych przedmiotów z ilością godzin, uzyskaną oceną i punktami ECTS (jeśli były stosowane).

Termin składania dokumentów:

do 20 września 2023 r.

Miejsce składania dokumentów:

Biuro Obsługi Studentów Wydziału Teologicznego UAM, ul. Wieżowa 2/4, 61-111 Poznań